JAK ZAČÍT

REGISTRACE

Pro přístup do klientského účtu s možností nákupu a úschovy kryptoměn se prosím zaregistrujte. Z důvodu dodržování zákonů České republiky a EU jsme povinni získávat od klientů nezbytné minimum informací. Při požadavku na nákup či prodej virtuální měny musíme jakožto provozovatel na základě ustanovení zákona č. 253/2008 Sb. provést identifikaci, případně kontrolu klienta. Identifikace klienta bude provedena bez fyzické přítomnosti klienta a to doložením digitálních kopií dvou osobních dokladů(občanský průkaz, pas, zbrojní průkaz či řidičský průkaz), kopií výpisu bankovního účtu klienta(stačí pouze hlavička kde je vidět jméno, adresa a číslo účtu, z daného účtu musí přijít i peněžní prostředky) a vyplněním registračních údajů, které se zobrazí v aplikaci BITCOIN TERMINAL.

NABITÍ KLIENTSKÉHO ÚČTU

Vložit peníze na svůj klientský účet v aplikaci bitcoin terminal můžete snadno a rychle bankovním převodem ze svého bankovního účtu na náš bankovní účet vedený u tuzemské banky(FIO, Česká spořitelna). Po registraci a přihlášení do svého účtu najdete v sekci Účet nabídku „vložení prostředků“ a „výběr prostředků“. Po kliknutí na „vložení prostředků“ se vám zobrazí detailní informace, jak vložit peníze na svůj klientský účet. Jsou zde uvedeny banky, do nichž je možné zaslat peníze a čísla bankovních účtů. Pro spárování vaší platby používáme variabilní symbol, ale do zprávy pro příjemce je nutné ještě vložit/napsat text uvedený v instrukcích (např.: bt2017 ).

NÁKUP A PRODEJ KRYPTOMĚNY

Po přihlášení ke svému účtu zvolíte v sekci Nákup/prodej kryptoměnu, kterou byste chtěli získat. Dále zvolíte měnu: CZK, EUR nebo USD (dle toho, jakou měnou disponujete ve svém účtu), zadáte částku v dané měně a zobrazí se vám množství zvolené kryptoměny přepočtené naším aktuálním směnným kurzem uvedeným v aplikaci bitcoin terminal, které můžete získat. Transakci následně potvrdíte a zobrazí se vám potvrzení o nákupu, které vám přijde i na vaši e-mailovou adresu uvedenou při registraci. Prodej probíhá stejným způsobem, pouze zvolíte prodat, vyberete kryptoměnu a měnu CZK, EUR či USD, za kterou ji chcete směnit.

JAK KRYPTOMĚNU USCHOVAT

Kryptoměny se uschovávají ve speciálních elektronických peněženkách. Zákazníci, kteří u nás kryptoměny zakoupí, je mají automaticky uloženy v naší hardwarově zabezpečené elektronické peněžence s nejvyšším stupněm zabezpečení proti krádeži. Do svého klientského účtu pro správu kryptoměn a peněžních prostředků přistupujete přes webové rozhraní na našich stránkách pomocí přístupového jména a hesla uvedeného při registraci. Samozřejmostí je možnost dvoufaktorového ověření pro přihlášení svého účtu. Zabezpečení a uchování vaší kryptoměny je tedy u nás vždy na prvním místě.

Začít obchodovat